×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 82

...to głąby?

Demonstracja na przykładzie serwisu fotka.pl (użytkownicy naszej-klasy będą się różnić o kilka %). Zapraszam do tego wątku tutaj, aby się przekonać, jak niesamowicie trudne jest korzystanie z odnośników internecie.

Dla oburzających się moralizatorów: nie, nie chodzi tu o to, że ktoś nie wie, czym coś jest.

Komentarze   
0 #1 tomasz jeska 2009-11-07 13:34
widziałem to, już nawet nie chodzi o to, że nie chce im się skorzystać z wyszukiwarki a o to że po prostu dopisanie do tamtego tematu czegokolwiek było trendy ;-) ciemna masa podążająca za tłumem jak w przypadku śledzika

fakt faktem większość z wypowiadających się w tamtym temacie powinno się zutylizować dla dobra narodu

nie zmienia to jednak tego, że generalizujesz

a bikefama.pl? digart.pl? wykop.pl?

goldenline.pl? (dobra, tu żartowałem) :P
Cytować
0 #2 tomasz jeska 2009-11-07 13:35
a chrzanowski24.p l? też wg Ciebie jest dla głąbów?
Cytować
0 #3 Ancyśka 2009-11-07 18:40
Tomek daruj sobie, bo autor tych stwierdzeń nie opiera się o sensowne dane empiryczne, ponieważ takie nie istnieją.
To tylko i wyłącznie jego punkt widzenia, który w jego mniemaniu powinien stać się wiodącym.
W związku z czym mogę tutaj również nie mając ku temu podstaw stwierdzić, że portal abstynenci.pl zasilają w 95% głąby. Prosta analogia :] ( żeby nie było nie uważam tak, ponieważ nie zagłębiałam się w jego zawartość)

Powinieneś wreszcie zrozumieć, że rozumowanie w Twoich kategoriach jest niewłaściwe. W ten sam sposób można by sklasyfikować kategorie kolarzy, informatyków, czy ogólnie internautów. Jeśli nie jesteś w stanie czegoś potwierdzić badaniami to nie obrażaj innych.

Próbowałam jednak zrozumieć Twój tok rozumowania i jedyne, co przychodzi mi do głowy to to, że może Tobie chodzi o dziwną "autopromocję" na nk, fotka.pl . Z tym, że wg mnie jeśli ktoś ma ochotę obnażać swoja intymność to jego sprawa- może ma taka potrzebę. Nikt Ciebie nie zmusza żebyś to oglądał, ale są tacy, którzy kreują swoją e-tożsamość żeby się dowartościować albo zaimponować znajomym.
Ty tej potrzeby nie masz więc 95% użytkowników tych portali mogłoby nazwać Ciebie głąbem, tylko po co? Jak nie potrafisz pisać na poziomie to może daruj sobie tą grafomanię, bo szkoda żeby chrzanowski24 był kojarzony tylko z takimi konserwatywnymi opiniami.
Cytować
0 #4 Annihilator 2009-11-07 21:52
Ancyśka - ten posty jest napisany pod Ciebie, miał Cie zwabić byś odpowiedziała i tak też się stało, ale efekt (Twój komentarz), przeszedł najśmielsze moje oczekiwania, dziękuję za pouczającą lekcje z generalizacji! :D
Cytować
0 #5 Ancyśka 2009-11-08 01:35
Tak, tak jak się nie wie co napisać to najlepiej użyć słów, które mądrze brzmią i nazwać sprawę prowokacją (bo tak jest skoro post był niby napisany "pode mnie". )
Ale cieszę się, że przynajmniej nauczyłeś się nowego słowa- generalizacja, choć jeszcze może poczytaj o jego znaczeniu i kontekstach, w których należy go użyć. Niestety tutaj z nim nie trafiłeś, ale zawsze warto próbować ;-)
Cytować
0 #6 Paweł 2009-11-09 22:43
"Jak nie potrafisz pisać na poziomie to może daruj sobie tą grafomanię, bo szkoda żeby chrzanowski24 był kojarzony tylko z takimi konserwatywnymi opiniami."

Ale przecież to jest blog. Do czego służą blogi jeśli nie do wyrażania subiektywnej opinii piszącego? Gdyby to był jakiś oficjalny artykuł czy cuś... Ale blog?
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.