Przypatrywałem się czatom na stronie Przełom oraz chrzanowski24... Na tym z Januszem Szczęśniakiem w portalu chrzanowski24 była luźna atmosfera i wymiany zdań także bezpośrednio pomiędzy użytkownikami.. Również długo przed i po oficjalnym zakończeniu czatu trwały dyskusje. Szkoda, że okienko z aktywnym czatem nie jest widoczne tutaj na stronie głównej tak jak wtedy..... Wchodziłem na kilka minut w następnych dniach, ale aktywność była dużo mniejsza. Jutro czat w portalu Przełom z Ryszardem Kosowskim czyli obecnym Burmistrzem i kandydatem na kolejną kadencję. Na pewno część z was będzie w nim uczestniczyć lub przyglądać się przebiegowi. Mam w związku z tym trochę nietypową propozycję i mam nadzieję, że administracja chrzanowski24 nie usunie mojego wpisu. Chciałem zaprosić wszystkich użytkowników na czat tutaj na chrzanowski24 w trakcie czata i po czacie Przełomu z Ryszardem Kosowskim by porozmawiać o jego przebiegu czy ocenić szanse Pana Ryszarda na ponowny wybór....:)

Pozdrawiam wszystkich i czekam na pozytywną reakcję..... Gość_8201

Komentarze   
0 #1 ?pytajnik? 2010-10-26 09:09
Tutaj nie usówa się wpisów bo nie ma cenzury ;-)
Szkoda że wcześniej nie napisałeś o swoim pomyśle.
Cytować
0 #2 Annihilator 2010-10-26 09:49
Część z nas ciągle jest na czacie, dlatego trzeba wchodzić i rozmawiać. Kilka osób ma włączone komputery i zostawione otwarte okna, zatem mogą nie odpowiadać długo, lecz gdy wrócą i przysiądą -- będą mogli spokojnie prześledzić przebieg dyskusji.

Podglądu na stronie nie ma ciągle, ponieważ nie godziło się na to wielu użytkowników czata. Zresztą, niektóre tamtejsze dyskusje kompletnie nie nadają się do ogólnej publikacji, dlatego, jeżeli ktoś jest ich ciekaw, powinien siedzieć czacie.
Cytować
0 #3 Sałatini 2010-10-26 17:38
Na przełomie trzeba się zarejestrować aby zadać pytanie. Ja dziękuję za takie dziadostwo. Niech się pocałują w ucho ze swoją cenzurką i jedynie słusznymi racjami.
Cytować
0 #4 klient 2010-10-28 12:01
Poczekam aż Rysio pojawi się na chrzanowskim24 - no chyba że jest on na wyłączność? A może się boi?
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.