Co to się wczoraj stało – sukces się stał. Rozdano nominacje UE .Wielka feta trwała cały wczorajszy dzień . Żelazo trzeba kuć póki gorące… Wspaniali władcy z sukcesami w kieszeniach z bananami na twarzach fundują nam dziś z rańca chłodny ,jak nie lodowaty prysznic. . Wspaniali , mądrzy , wszechwładni … zuchwali dorwali się do krzyża. Musze przyznać, że to było do przewidzenia. Jednym ulżyło innych pogrążyło. A co na to dr.Migalski ? Tak pisze na swoim blogu : …”dzisiaj proponuję tezę doktora Migalskiego - nie da się w Polsce wygrywać wyborów bez zwycięstwa w dużych miastach. I właśnie ta robótka wokół krzyża jest elementem przygotowywania wygranej w nadchodzących wyborach w dużych miastach. Dlaczego? Bo PO będzie się przedstawiała jako jedyna modernizacyjna, europejska, nowoczesna i otwarta partia polityczna, podczas gdy PiS zostanie zepchnięte na pozycje formacji wiejskiej, dewocyjnej, ksenofobicznej, zamkniętej. I krzyż do tego właśnie politykom PO służy.”… Zastanawiam się czy w/w partia jest faktycznie europejska, nowoczesna i otwarta. Mogę mieć dylematy i zastanawiać się mogę wszak wybory samorządowe i sejmowe za pasem.

Komentarze   
0 #1 Tomas 2010-09-16 19:51
Sorry, mała uwaga czy tekst musi być naprawe pochylony (kursywa) ? Trochę źle się czyta ...;-)

Dwóch polskich kandydatów na stanowiska ambasadorów w unijnej służbie dyplomatycznej (na 26 stanowisk) - sukces ? czas pokaże czy jest to dla naszego kraju coś warte czy tylko chodzi o "stołek".
Cytować
0 #2 Behemot 2010-09-16 20:16
Cytat:
zuchwali dorwali się do krzyża.
Dorwać należało się dużo wcześniej, wtedy mniej żałośnie prezentowałaby się Polska w cywilizowanej Europie.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.