Miło nam poinformować, że wczoraj serwis Chrzanowski24.pl obchodził pierwsze urodziny. Ruszyliśmy dokładnie 5 października 2009 roku. Rok szybko zleciał i przyniósł całkiem niezły rozwój naszego serwisu. Od początku stawialiśmy na społeczność. Po roku śmiało możemy powiedzieć, że to był dobry kierunek. Świetni ludzie jacy zorganizowali się wokół Chrzanowski24.pl sprawili, że tworzony przez nich serwis staje się coraz bardziej popularny w całym powiecie. Przypomnijmy, że Chrzanowski24 to nie tylko forum, zdjęcia i ogłoszenia - to także indywidualne blogi użytkowników oraz artykuły i wiadomości bieżące tworzone przez aktywnych dziennikarzy obywatelskich.

Wczoraj odbyło się spotkanie urodzinowe serwisu gdzie oficjalnie podzieliliśmy się (mamy wrażenie) bardzo dobrą wiadomością dla dalszego rozwoju.

Wczoraj podpisana została umowa o stałej współpracy z Gazetą Krakowską.

Co to oznacza dla użytkowników Chrzanowski24.pl? W skrócie:

  • Od dziś publikowane u nas będą artykuły bezpośrednio pochodzące z Gazety Krakowskiej (zarówno wersji internetowej jak i papierowej) - jeszcze więcej treści w serwisie
  • Reklama Chrzanowski24.pl pojawi się w wydaniu papierowym Gazety Krakowskiej a także na stronach internetowych należących do grupy Polskapresse (gk.pl, chrzanow.naszemiasto.pl) - dotrzemy do nowych odbiorców
  • Logo Gazeta Krakowska Polska The Times na stałe zagości obok logo Chrzanowski24.pl
  • Obsługę oferty reklamowej przejmuje na siebie Biuro Reklamy Gazety Krakowskiej

Jesteśmy przekonani, że to kolejny krok ku dalszemu rozwoju serwisu. Chrzanowski24.pl pozyskał bardzo mocnego partnera przez co na stałe zagości w komputerach mieszkańców powiatu chrzanowskiego.