Ile razy widziałeś, że ktoś parkuje samochód zajmując dwa miejsca parkingowe? Ile razy widziałeś, że ktoś parkuje w miejscu niedozwolonym? Ile razy ktoś Was zablokował na parkingu? Ile razy ktoś blokuje miejsce niepełnosprawnym pod marketemi?

zdj. olex źródło: wirtualna polska

Wiemy dobrze, że dzwonić na Policję nie ma po co (pewnie delikwent zdąży odjechać). Grupa ludzi (naśladując kolegów z innych krajów) rozpoczęła akcję KARNY K**** gdzie samemu można wymierzyć sprawiedliwość i dać taką nauczkę, aby delikwent przed następnym złym parkowaniem trochę pomyślał.

Nie jest to nowość, nie jest to chyba nawet zbytnio zgodne z prawem. Jednak skuteczne.Teraz bezproblemowo wchodząc na allegro można zakupić zestaw (chyba około 100-200 szt) takich naklejek za niecałe 20 zł. Jest nawet kilka wzorów. Żeby zdementować plotki - ja nie oblepiam samochodów jednak już takiego jednego widziałem. Pod basenem w Trzebini 29 marca 2011 w godzinach wieczornych, jakiś ciemny samochód (chyba audi?) za zaparkowanie na 2 miejscach parkingowych zostało ukarane (a raczej właściciel). Niestety nie miałem aparatu... ale czuję, że właściciel musiał się nieźle nazłościć ;)

Co Wy o tej akcji sądzicie? Ja jestem jak najbardziej za, szczególnie teraz gdy akcja trafiła do naszego powiatu ;)