Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia zaprasza na debatę podsumowującą I kwartał "ustawy śmieciowej" w Trzebini. Na pytania mieszkańców odpowiadać będzie zaproszony Prezes spółki "Usługi Komunalne", Pan Andrzej Smółka. Spotkanie odbędzie się w czwartek 24 października o godz. 17:00 w siedzibie Stowarzyszenia: Trzebinia, ul. Rynek 18. (budynek "Usług Komunalnych") Spotkanie ma charakter otwarty, z możliwością zadawania pytań wraz z przyjętą regułą: czas na zadanie pytania to 1 minuta, czas na odpowiedź: 1,5 minuty. Pytania można kierować również na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zapraszamy na stronę internetową Stowarzyszenia: www.wspolnatrzebinia.pl oraz na Facebook (facebook.com/Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia).

Komentarze   
0 #1 observer 2013-11-05 11:51
Tadeusz Adamczak przygotowuje sie już na wybory Stworzył stowarzyszenie WSPÓLNA TRZEBINIA aby w sposób naturalny wygrać stanowisko burmistrza Trzebini Kto wie... może społeczność lokalna zmęczona poczynaniami Szczurka obdarzy go- Adamczaka zaufaniem?! Smutne jest to, że to kolejny "zgrany" samorządowiec
Cytować
0 #2 stary 2013-11-16 07:26
Widze same plusy w działaniu stowarzyszeniu Wspólna Trzebinia
ma mój głos w wyborach jest tego wart.Robi dobrą robotę ,takich ludzi potrzeba.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.