Wyrazy podziękowania kieruję do ks. Proboszcza Stanisława Bercala za promocję wydarzenia oraz życzliwość przy jego organizacji na terenie parafii. Księżom Misjonarzom za przyjęcie zaproszenia do Trzebini i za zaangażowanie w radosne przeżycie tego dnia.

Całymi rodzinami spotkaliśmy się w niedzielne popołudnie, aby wspólnie spędzić czas. Obok wielu rozrywek, którym się poświęcaliśmy, była również aukcja charytatywna, mająca na celu pomoc misjom afrykańskim. Za szczodrość i materialne wsparcie tego dzieła pragnę dziś bardzo serdecznie podziękować. To bardzo ważne, że znajdują się ludzie, którzy swoją pomocą wspierają misyjny charakter Kościoła.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie, przebieg i zakończenie imprezy, sponsorom, wystawcom, ofiarodawcom i darczyńcom za udzielone wsparcie misjom. Mediom lokalnym składam podziękowania za promocję Festynu.

Mam nadzieję, że ten Festyn Rodzinny zapadnie mieszkańcom na długo w pamięci, jednocześnie uwrażliwiając nasze serca zarówno na misjonarzy, jak i wszystkich potrzebujących pomocy.

Przewodniczący Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia, Tadeusz Adamczak
Trzebinia, 11.09.2013 r.

Fotorelacja z wydarzenia: Festyn Rodzinny w Trzebini.

Komentarze   
0 #1 ufo 2013-09-12 10:18
a co nas obchodzi afryka jak jest tylu trzebinian potrzebujących i nikt się tym nie interesuje
Cytować
+2 #2 Damiana 2013-09-25 19:38
A ja mam nadzieję Panie Adamczak, że ten festyn organizował Pan wyłącznie z chęci pomocy potrzebującym, a nie z osobistej chęci przypodobania się wyborcom przed przyszłorocznym i wyborami samorządowymi, bo czytając Pana liczne prasowe wypowiedzi na tematy samorządowe, to nie wiadomo czy się z tego śmiać czy płakać.
Cytować
-1 #3 Bożena 31 2013-09-29 19:57
Byłam z dziećmi na festynie,świetn a inicjatywa,bard zo miła atmosfera wytworzona przez organizatorów ,wystawców,wyst ępujących artystów.
Program fajnie dobrany dla dzieci ,młodziez i dorosłych.A najlepsze było to jak dzieci i dorośli na scenie uczyły sie wygrywać melodie- to było świetne.Gratulu ję panu Adamczakowi i stowarzyszeniu Wspólna Trzebinia.
Cytować
-1 #4 Staszek B 2013-09-29 20:17
Popieram cel- charytatywny ,ładnie ze strony Sowarzyszenia Wspólna Trzebinia i misjonarzy Salezjanów przeprowadzili zbiórke pieniędzy dla biednych afrykańczyków.C hwała za to.A kazanie na mszy głoszący ksiądz miał rewelacyjne na mszy o 9.30.Ponoc o 18.00 tez kazanie było rewelacyjne.Bra wo- takich akcji więcej.Wszystko perfekcyjnie zorganizowane.M nie podobała sie aukcja przedmiotów-zwł aszcza za piłkę nożną z ME z Jurka Dudka podpisem.No i świetny był teatrzyk dla dzieci.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.