Taka sytuacja:

od: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Wydział Organizacyjno-Administracyjny Urząd Miejski w Libiążu) do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy na Konferencje Burmistrza Libiąża, która odbędzie się w piątek - 7 lutego br. o godz. 10:00 w Urzędzie Miejskim w Libiążu.

od: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę o informacje, co znajduje się w programie jutrzejszej konferencji.

od Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tematy są aktualnie w toku opracowywania.
Napewno ciekawe ... godne uwagi ...

Komentarze   
+2 #1 Jezry Urban 2014-02-06 14:30
Ja też mogę przyjść?
Cytować
+1 #2 WujekSamoZło 2014-02-06 14:35
o kulfon :D
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.