Już po raz drugi grupa nordic walking noc sylwestrową spędziła w plenerze. Organizacja wspólnego powitania Nowego Roku była idealną okazją do podsumowania wszystkich dotychczasowych wypadów, ale również omówienia nowych planów.

Spotkaliśmy się o godzinie 22. na parkingu przy pałacu w Młoszowej, skąd wyruszyliśmy w kierunku Karniowic przez Górę Bartoską... Jako, że wejście w Nowy Rok nie uraczyło nas śniegiem, a księżyc nieśmiało przebijał się przez mgłę, ta noc była raczej ciemna. Grupa podążała więc krętymi ścieżkami młoszowskich lasów w czołówkach i z latarkami co dodało spacerowi dodatkowej atrakcji. Do celu wyprawy - pałacu Florkiewiczów, pomimo drobnych problemów nawigacyjnych, trafiliśmy szczęśliwie tuż przed północą :) Przed pałacem czekało na nas ognisko, które z daleka zapraszało blaskiem i ciepłem. Wspólne pieczenie kiełbasek, wzajemny poczęstunek własnymi smakołykami dodało tej nocy dodatkowego uroku. O północy na dziedzińcu wystrzeliły korki z szampana.

O zaletach uczestnictwa w życiu grupy najlepiej przekonać się na żywo. Najbliższa okazja już 20 stycznia podczas spaceru do Psar. Szczegóły zostaną podane w terminie późniejszym, również w kalendarzu wydarzeń na tym portalu.

Spotkanie grupy na dziedzińcu pałacu odbyło się za zgodą gospodarza obiektu. Organizatorem spacerów jest Andrzej Pypno.

DSC07103

DSC07106DSC07104

DSC07105

DSC07107

Komentarze   
+2 #1 Stow.Nasze Psary 2013-01-07 08:57
Zapraszamy!
Cytować
+2 #2 Artur1974 2013-01-10 21:56
świetna wycieczka
Cytować
+1 #3 Tolcia 2013-01-18 19:58
Tajemniczo , uroczo , bajkowo ...dobry pomysł pozdrawiam:)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.