Od samego początku przygoda z firmą Veolia, to kolejne niezrealizowane zobowiązania: problemy z dostarczeniem worków i kubłów, które należą się mieszkańcom z domów prywatnych (ja na przykład nie mam ich do dziś), oraz odpowiednich kontenerów dla mieszkańców bloków. Jednak ostatnio największym "hitem" całego tego bałaganu są sterty worków wypełnionych odpadami, ciągnące się od ronda na Oświęcimskiej do samego końca Oś. Kąty. Odpady miały zostać wywiezione 23 lipca, niestety do tej chwili tj. 25.07 godz. 22.30 znajdują się w tym samym miejscu. Tym bardziej rażące jest to, iż sytuacja ma miejsce na jednej z głównych dróg dojazdowych do naszego miasta, którą ostatnio wiele osób podąża na basen. Na dodatek wysoka temperatura, sprawia że po kilku dniach leżakowania, odpady zaczynają nieprzyjemnie "pachnieć", stają się miejscem w którym zbiera się wiele owadów (os, much itp.) a także zdarza się, że są rozrywane przez zwierzęta. Niestety nie spotyka się to z żadną reakcją naszych władz. Ja osobiście staram się zrozumieć Pana Dedę, który nie tak dawno został przewodniczącym zarządu Międzygminnego Związku Gospodarka Komunalna w Chrzanowie, bo przecież jego miesięczna pensja wynosząca ponad 8 tys. zł. nie jest wystarczającym wynagrodzeniem żeby reagować w takich sprawach. Zresztą przecież ten Pan, był jednym z największych piewców "sukcesu" jakim w jego mniemaniu było podpisanie umowy śmieciowej z firmą Veolia, mimo że koszt wywozu odpadów w naszym Powiecie należy do najdroższych w całej Małopolsce.

Jedyna reakcja jakiej doczekaliśmy się od ludzi zajmujących się wywozem śmieci, to przypomnienie, że do 20 lipca trzeba było za tą "usługę" zapłacić.

Podaje wam drodzy mieszkańcy, tego pięknego, zaśmieconego miasta numer telefonu na który można dzwonić, powołując się na Pana Dedę, że jesteśmy niezadowoleni z tego stanu rzeczy. Może ktoś wtedy pójdzie po rozum do głowy i przebudzi się z tego letargu.

Międzygminny Związek - Gospodarka Komunalna - Tel. 326232908

Nie możemy pozwolić dalej z siebie żartować!!! W końcu przecież musimy za to płacić.

Komentarze   
+22 #1 saaaa 2013-07-26 11:11
a mi obiecali wywieź dzisiaj śmieci :)) stoją sobie w kubłach od 23 w słoneczku i jak ładnie pachną :)) a jakie piękne muchy latają :)) najlepiej to chyba będzie zapakować je i odwieź do siedziby Związku.
Cytować
-26 #2 Szeryf 2013-07-26 12:10
Mateuszu Jarczyku - członku młodzieżówki PiSu, aktywny działaczu partyjny, w opozycji do władz miasta, do Ciebie się zwracam: Skończ Waść tę propagandę, wstydu oszczędź!
Pozdrawiam
Cytować
+27 #3 Mateusz Jarczyk 2013-07-26 12:33
Do szeryf: od kiedy pisanie prawdy to propaganda?? może Pan przejść po ul. Śląskiej i popytać ludzi jak bardzo są zadowoleni z tego co się dzieje... A to że jestem z PiSu i to moja partia się tym zajmuje, zamiast władz miasta, to tylko świadczy o tym kto jak szanuje mieszkańców.
Cytować
+27 #4 Janek 2013-07-26 12:38
Popieram autora. Jak jechałem ostatnio Śląską to worów nastawiane tyle , jakby się szykowali do powodzi i chcieli z tego barykadę stawiać.
Cytować
+17 #5 Heniek 2013-07-26 21:50
Szeryfie chyba jestes z PO wiec powinienes sie wtydzic razem ze swoja partia,a nie pisac,ze ktos jest z PiS
Cytować
-5 #6 hers 2013-07-26 22:34
Przewodniczący Deda ma na głowie nie tylko związek ale działa także na rzecz mieszkańców będąc radnym i pobierając diety. Chce dokończyć swoją misję więc zostawcie go w spokoju bo on dla was wychodzi z siebie.
Cytować
+22 #7 Luszo ... 2013-07-27 10:30
Do hers. Serce mnie się kraje. Dokładnie to co piszesz. Za to co robi bierze wynagrodzenie i albo to robi dobrze albo źle. Mało tego. Bierze wynagrodzenie o jakim się nie śniło większości śmiertelników ziemi chrzanowskiej. Powiem więcej, są tacy którzy w całym roku nie zarobią tyle ile Pan Deda otrzymuje miesięcznie!
Paradoks jest taki że to my śmiertelnicy na jego kasę się składamy!
Odpowiedź w kwestii organizacji wywozu nieczynności jest chyba jasna.
Ciekaw jestem jakie konsekwencje z tego tytułu zostaną wyciągnięte.
Gdyby Pan Deda pracował na rzecz firmy prywatnej po prostu wyleciałby z pracy.
Cytować
-13 #8 ewElink@ 2013-07-28 18:34
Cytuję Mateusz.j:
Do szeryf: (...) A to że jestem z PiSu i to moja partia się tym zajmuje, zamiast władz miasta, to tylko świadczy o tym kto jak szanuje mieszkańców.


Tutaj sam potwierdzasz, że jesteś działaczem PISU,a w tekście kolejnym atakujesz Dede, że to napisał? Jesteś mega obłudny.
Cytować
+9 #9 agata89 2013-07-29 11:34
Brawo p. Jarczyk, nareszcie ktoś prawdę o rządzących w Chrzanowie napisał!
Cytować
-2 #10 caban 2013-08-09 05:33
czy ktos zapomial POsprzatac?
Cytować
-3 #11 xxl 2013-08-13 22:51
sz kwa, znowu pełno pisiorów? Wysiadam.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.