Panie Deda, postaram się odpowiedzieć krótko i rzeczowo na Pana argumenty. Na początku chcę zaznaczyć, że bardzo cieszy mnie, iż pochylił się Pan nad moją pełną błędów „agitką” polityczną, jak sam ją Pan nazwał.

Przede wszystkim chciałbym zwrócić uwagę na błąd w tytule Pańskiej wypowiedzi, gdzie zamiast „Polemika Przemysława Dedy” powinien brzmieć „Propaganda Przemysława Dedy”. Taki tytuł bardziej odzwierciedlałby co zawiera Pana przekaz.

Po pierwsze nie ja, a Pan upolitycznił moją wypowiedź, w każdym zdaniu odwołując się do mojej formacji politycznej (cyt. Działacz młodzieżówki PiS-u, tekst młodego działacza PiS-u itp.). Robi Pan to celowo, ponieważ mimo młodego wieku jest Pan zręcznym manipulantem i zamiast dążyć do meritum sprawy, liczy Pan, że zaraz zacznie się wieszanie na mnie psów, przez przeciwników mojej opcji politycznej, co choć trochę pomoże zakamuflować waszą niekompetencję. Żałuję, że stara się Pan wszystko spłaszczyć do przepychanek politycznych, zamiast zająć się realnym problemem niezadowolenia mieszkańców.

Oczywiście może mi Pan zarzucać brak wiedzy, że zamiast nazwy podwykonawcy posłużyłem się nazwą Veolia, dla której ten podwykonawca pracuje, ale wydaje mi się że to akurat ma dla mieszańców mniejsze znaczenie niż to, że śmieci nadal zalegają przed ich ogrodami.

Natomiast dlaczego nazwałem Pana piewcą sukcesu? Przypomnę Panu jedną z wizyt na Radzie Osiedla Śródmieście, gdzie zachwycał się Pan tym, jak wspaniałe warunki wynegocjowaliście z firmą odpowiadającą za wywóz odpadów, wmawiając że wielce prawdopodobne jest obniżenie stawek, które oczywiście zostały na poziomie już wtedy ustalonym. Tak samo głosowaliśmy wtedy z mojej inicjatywy, żeby dla rodzin wielodzietnych przydzielić więcej worków, bo płacą za kilka osób a dostają tyle samo co np. rodzina dwuosobowa. Też się Pan tym nie zajął!!!

Porównywanie Chrzanowa do Krakowa jest śmieszne i nie na miejscu. Dwa osiedla Krakowa to mniej więcej tyle samo mieszkańców ile ma Chrzanów, więc boję się nawet pomyśleć co by było, gdyby te same osoby co u nas, odpowiadały w Krakowie za podpisywanie umów śmieciowych. A jeśli chodzi o studiowanie w dużych miastach, to Pańska ekipa odpowiada za to, że teraz młodzież naszego miasta ma problem z dojazdem do Katowic i Krakowa, bo zlikwidowaliście autobusy!!!

Zapraszam Pana na Śląską, na Oś. Kąty, bo tam nadal śmieci leżą przy ulicy, a miały zostać wywiezione 23 lipca… to chyba nie są dwa dni Panie Przewodniczący. Na koniec radzę Panu przestać pisać dyrdymały i zakasać rękawy do pracy, ponieważ spotykam się tylko z negatywnymi ocenami Pańskiej działalności, a zegar do końca kadencji tyka. Ja jako mieszkaniec mam prawo Pana oceniać, a Pan ma obowiązek pracować dla dobra mieszkańców, a nie uprawiać taniej propagandy.

Komentarze   
+26 #1 obserwator1 2013-07-28 00:00
Brawo Brawo Brawo!!!
Cytować
+23 #2 agata89 2013-07-28 07:20
Bardzo dobrze, mam już dość niekompetencji PO w zarządzaniu Chrzanowem.
Cytować
+23 #3 balinianka 2013-07-28 08:37
Tematem jest oś. Kąty i ul. Śląska a ja serdecznie zapraszam do Balina. U nas worki leżą troszkę krócej, bo od 26.07. Wczoraj jeździła śmieciarka firmy Veolia i wszyscy mieszkańcy Balina mieli nadziję, że worki znikną z ulicy jednak samochód przejechał, powjeżdżał do bocznych uliczek i zniknął. WORKI NADAL POZOSTAŁY!!!!! Chciałam tylko zapytać jak długo mamy czekać na ich wywóz??
Cytować
-9 #4 Luszo ... 2013-07-28 11:47
Skończcie z tą polityczną farsą i zabierzcie się do pracy aby posprzątać ten bałagan!
Jedni i drudzy jesteście dobrzy. Żenada!
Cytować
-32 #5 ewElink@ 2013-07-28 14:45
ja na miejscu Pana Jarczyka siedziałabym już cicho po takiej kompromitacji. Nakłamał w tekście (że najdroższe śmieci, że brak reakci, że firma nierzetelna i się inaczej nazywa) i myslał, że ujdzie mu to płazem. A teraz napisał drugi propagandowy tekścik i co? PRxeprasza za kłamstwa? Nie! Dalej brnie w głupoty i nie odnosi się do meritum. ŻE - NA - DA.
Cytować
+26 #6 Olivia 2013-07-28 16:58
Brawo Panie Mateuszu. PO to tylko propaganda !!! Pan Deda zamiast odnieść się do meritum to wszędzie ino PiS i PiS..--żenada !!!
Cytować
+17 #7 Leszek z Kościelca 2013-07-28 18:47
Teraz czekamy na riposte Dreda, a śmieci dalej nie będzie miał kto wynieść.

Do spółki podziękujmy następującym panom:
- Arkit
- Kosowski
- Maciaszek.

Dajmy im na ich pensje, należy im się.
Cytować
+2 #8 Leszek z Kościelca 2013-07-28 21:15
ups, przepraszam za poprzedni wpis. Wkradła się niezamierzona pomyłka. Moja znajoma zwróciła mi właśnie uwagę.
Ktoś mógłby poczuć się pokrzywdzony i dlatego bardzo mi przykro jeszcze raz i przepraszam. Poważnie!
Jak to zwykłem najpierw pisać, a potem myśleć.

To co chciałem dodać to to, abyśmy pamiętali, że idą za nami czyny a nie słowa.

Te czyny dobre oczywiście, niezależnie z jakiego ugrupowania jesteśmy. Pozdrawiam :)
Cytować
+10 #9 saxon 2013-07-28 23:16
ewELINKA sciagnij majtki i zrob drinka
Cytować
-23 #10 Viktor 2013-07-29 08:39
STOP pisowskiej obłudzie i propagandzie!
Cytować
+16 #11 agata89 2013-07-29 11:23
Cytuję Viktor:
STOP pisowskiej obłudzie i propagandzie!

Zal mi Cię człowieku, kto uprawia tu propagandę poza panem Dedą i paru jego kumplami z PO?
Ja proszę o odpowiedź kiedy pan Deda przestanie łamać prawo i pobierać dietę jako radny Rady Miejskiej w Chrzanowie, czy nie wystarczy mu ponad osiem tysięcy pensji?!Prawo zabrania łączenia funkcji radnego i prezesa spółki gminnej!
Panie Deda dla mnie nie ma znaczenia z jakiej jest pan partii tylko proszę o przestrzeganie prawa!
Cytować
-24 #12 trolololo 2013-07-29 11:40
Pisuary w odwecie :D
Jakiż ten naród prosty.
Cytować
+21 #13 pint 2013-07-29 14:44
Przewodniczącym związku międzygminnego powinien być po pierwsze fachowiec który czymś wcześniej zarządzał a nie partyjny radny. Na dodatek radny w gminie wchodzącej w skład związku więc już jest głupia sytuacja że jakaś gmina jest faworyzowana. Już od dawna wiedział że będzie przewodniczącym i mógł się lepiej przygotować. Fakty są takie że jest kompletny bałagan, chłopak nie ogarnia sytuacji i mimo tego dalej jest radnym bo nie odpuści diety. Powinien wziąć się do roboty bo jest nad czym pracować i poprawiać ale widać że ma czasu ma dużo na zabawę w radnego.
Cytować
+10 #14 Dziadziunio 2013-07-30 23:16
Musimy jako obywatele odwołać wszystkich bo taki syf w tym Chrzanowie sie robi że szok
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.