Sketch - kurs rysunku architektonicznego
Od Piątek, 10. październik 2014 -  16:00
Do Wtorek, 30. czerwiec 2020 - 17:00
Nadesłał szkolasketch
Kontakt 606 233 585

Zapraszamy na naukę rysunku architektonicznego pod okiem profesjonalistów

Szkoła rysunku Sketch organizuje kurs rysunku architektonicznego dla osób zdających na kierunki architektoniczne:

- architektura i urbanistyka

- architektura krajobrazu

- wzornictwo przemysłowe

Kurs rysunku Kielce prowadzony jest przez nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem metodycznym. Kompleksowe przygotowanie do egzaminów rysunkowych zapewnia wysokie wyniki w rekrutacji na studia architektoniczne. 

Co wyróżnia Kurs rysunku Sketch Kielce ?

- 100% zaangażowania w pracę z uczniami. Kurs rysunku to nasze jedyne zajęcie, poświecamy sie naszym kursantom całkowicie. Pomagamy zawsze kiedy potrzebujesz naszej pomocy. 

- autorski program kursu rysunku. Jesteśmy autorami unikalnego programu nauki rysunku, który swoją skuteczność udowadnia co roku w wynikach egzaminów wstępnych na wielu uczelniach wyższych. Dlatego możemy cię zapewnic, że po Szkole Rysunku Sketch będziesz odpowiednio przygotowany.

- najlepsza lokalizacja pracowni rysunkowej. Pracownia rysunkowa Szkoły Sketch Kielce położona jest w samym centrum miasta, co umożliwia swobodne dotarcie również spoza rejonu miasta. 

- wyjątkowa atmosfera zajęć. W naszej pracy staramy się zaprzyjaźnić z naszymi uczniami, aby skuteczność naszej nauki była jak najwyższa. Nie wytwarzamy bariery, która powoduje stres i blokadę w uczniach.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Dane kontaktowe na naszej stronie internetowej: www.kurs-rysunku.com.pl

Miejsce Pracownia Rysunkowa - Sketch-kurs rysunku

Wróć