Chrzanowski24.pl

Wygiełzów. Festiwal Drewna już w najbliższą niedzielę

Sezon imprez w Muzeum Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego w Wygiełzowie w pełni. W ubiegły weekend festiwal ETNOmania zgromadził rzesze fanów folku, a już w najbliższą niedzielę odbędzie się Festiwal Drewna. To wydarzenie, którego celem jest promocja dorobku artystycznego rękodzielników, których materiałem twórczym jest drewno.

Na tegorocznej imprezie, zaproszeni twórcy zaprezentują własnoręcznie wykonane wyroby z drewna. Będą to przedmioty sztuki, ozdoby artystyczne, a także wyroby użytkowe. Oprócz podziwiania stoisk wystawców uczestnicy festiwalu, będą mogli wziąć udział w warsztatach zdobienia techniką „decoupage” i konkursach rodzinnych. 

Wydarzeniem towarzyszącym będzie również spacer z przewodnikiem po rezerwacie przyrody Lipowiec i Bukowica, połączony z plenerem plastycznym pn „Ze szkicownikiem między chatami”. Na zakończenie wystąpi kapela beskidzka "Śleboda". Organizatorem imprezy jest babicki GOKiS, portal Chrzanowski24.pl patronuje imprezie.


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

mo powiat  fotoadia  btchtvl