W sobotę 13 września 2014 roku Koło Polskiego Związku Wędkarskiego nr 122 w Trzebini zorganizowało spławikowe zawody wędkarskie o puchar burmistrza Trzebini - Stanisława Szczurka. Zawody te były również podsumowaniem tegorocznej Wędkarskiej Ligi Powiatu Chrzanowskiego, dlatego najlepsi wędkarze mijającego sezonu otrzymali również puchary ufundowane przez starostę chrzanowskiego - Adama Potockiego.

Indywidualnym zwycięzcą spławikowych zawodów wędkarskich o puchar burmistrza Trzebini - Stanisława Szczurka został Mariusz Baran reprezentujący Koło Wędkarskie Fablok. Na miejscu drugim uplasował się Jacek Bębenek z Koła Wędkarskiego Chrzanów, a miejsce trzecie zdobył Krzysztof Drzymała z Koła Wędkarskiego Alwernia.

W klasyfikacji drużynowej zwycięzcą zawodów zostało Koło Wędkarskie Alwernia, przed Kołem Wędkarskim Libiąż i Kołem Wędkarskim Fablok.

W klasyfikacji drużynowej Wędkarskiej Ligi Powiatu Chrzanowskiego 2014 zwyciężyło Koło Wędkarskie Trzebinia. Miejsce drugie zajęło Koło Wędkarskie Alwernia, a trzecie - Koło Wędkarskie Libiąż.