×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 64

Burmistrz Miasta Trzebini zaprasza 28 maja 2017 (niedziela) mieszkańców gminy na imprezę Mamy Dzieci, Dzieci Mamy - Rodzinna Feta w Trzebini, która odbywa się w ramach obchodów jubileuszu 200-lecia nadania praw miejskich Trzebini. Podczas imprezy będziemy bić rekord Polski w liczbie osób jednocześnie jedzących "Trzebińskie ciastko na 200-lecie".

Szczegółowy program
14.00 - zbiórka uczestników przy Kościele Św. Ap. Piotra i Pawła w Trzebini, 14.30 – wymarsz korowodu i przejście do Rynku
15.00 – ustawienie grupy do zdjęcia, bicie rekordu Polski w liczbie osób jednocześnie  jedzących "Trzebińskie ciastko na 200-lecie"
15.30 – wymarsz korowodu z Rynku i przejście na plac przy Kościele  Św. Ap. Piotra i Pawła w Trzebini
16.00 – 18.00 – prezentacje sceniczne w wykonaniu przedszkolaków oraz uczniów z trzebińskich szkół
18.30 – 20.00 – koncert zespołu „Szalone gitary”

Mamy dzieci, dzieci mamy jest imprezą, z której zdjęcia biorą udział w konkursie fotograficzno filmowym "Świętujemy 200-lecie nadania praw miejskich Trzebini" organizowanym przez Gminę Trzebinia - Urząd Miasta. Należy zrobić od 5 do 15 zdjęć lub nakręcić krótki film relacjonujący jedno z  wydarzeń – imprez organizowanych w ramach obchodów 200- lecia nadania praw miejskich Trzebini. Szczegółowy regulamin konkursu.

dzieci mamy plakat

Trzebińskie Centrum Kultury http://tck.trzebinia.pl/, http://tck.trzebinia.pl/aktualnosci/1371-rodzinna-feta-w-trzebini

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio