×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 64

Gentle Blow wygrywa KLANG 2017Chrzanowska formacja Gentle Blow wygrywa tegoroczny Przegląd Zespołów Muzycznych KLANG. Zespół odstąpił część nagrody dla krakowskiej grupy Strachu Uszu. Obie kapele usłyszeć będzie można 3 czerwca podczas Dni Chrzanowa.To była najlepsza edycja edycja przeglądu w jego historii (sięgającej 2010 roku). Impreza stała na bardzo wysokim poziomie. Spośród rekordowej liczby zgłoszeń (25) do KLANGU zostało przyjętych zgodnie z regulaminem 8 kapel (Ayers Rock, Strach Uszu, Hamingja, Prowizorium, High Five, Big Spliff, Gentle Blow, Wyjście Awaryjnie).

Występy oceniało jury w składzie: Piotr Malinowski (gitarzysta Credo), Irek Kurnik (perkusista), Łukasz Dulowski (Tygodnik Ziemi Chrzanowskiej "Przełom"). Po burzliwych obradach jurorzy postanowili wręczyć nagrodę formacji Gentle Blow. Gdy już prowadzący (Eryk Gruca) chciał zamknąć przegląd - okazało się, że zwycięzcy postanowili podzielić się wygraną z grupą, która w opinii jury i większości zespołów również zasłużyła na wyróżnienie. I tak przed Organkiem w sobotę 3 czerwca wystąpi Strach Uszu oraz Gentle Blow.

Gentle Blow oprócz występu podczas święta miasta w nagrodę otrzyma sesję zdjęciową u Pawła Ludwikowskiego, 10 godzin w studio nagraniowym Kosa Buena Studio oraz bon na 1000 zł do wydania w sklepie muzycznym Muzyk.

Ogromny sukces KLANGU spowodował, że organizatorzy przeglądu zdecydowali, że w 2018 roku impreza zmieni formułę, tak by była bardziej atrakcyjna i umożliwiła pokazanie się większej liczbie zespołów.

 

tekst: Konrad Wicher

fot. Paweł Ludwikowski.


MOKSiR, http://moksir.chrzanow.pl/, http://moksir.chrzanow.pl/index.php?id=1&p=news,4,show,2269

Komentarze   
0 #1 Janko 2017-05-15 09:39
Wygrał, kto miał wygrać, od początku było pewne, że "Gentle Blow" wygra... DNO i wodorosty tak to można skomentować.

Pozdrawiam.
Cytować
0 #2 Kasia002 2017-05-16 16:08
Ja tam się cieszę, że odstąpili miejsce Strachom, są warci tego, by ktoś ich zauważył
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio