Chrzanowski24.pl. Portal informacyjny powiatu chrzanowskiego.

Dni Chrzanowa 2013. Zobacz program

Oprócz koncertów oczywiście czeka na każdego wiele atrakcji np. Rajd Motocyklowy Caban 2013, pokazy balonowe, parada motocykli, występy zespołów folklorystycznych, parady orkiestr dętych oraz imprezy sportowe dla osób w każdym wieku.

Jak co roku kierowcy muszą przygotować się na utrudnia w ruchów. Dla zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom nastąpi zmiana organizacji ruchu - zamknięta zostanie część ul. Broniewskiego - od ul. Garncarskiej do skrzyżowania z ul.Kusocińskiego oraz część ul. Kusocińskiego - od skrzyżowania z ul. Bagnistą do skrzyżowania z ul. Sienkiewicza.

Tegoroczne Dni Chrzanowa odbędą się w dniach od 31.05 – 02.06 2013 r.


Komentarze   

+3 #21 dilta 2013-06-01 11:19
zaś żydowskie przyśpiewki "gdybym był bogaty"
co za dziadostwo
Cytować
0 #22 dziadziunio 2013-06-01 21:49
jedno jest pewne jak są dni Chrzanowa to pada
Cytować
+1 #23 nik 2013-06-02 12:49
porażka na całej linii z koncertem Liber
dość ze opóżnienie było prawie półorej godzinne to jak sobie zrobili w końcu próbę i wszyscy mieli nadzieje że zaczną grać to oni sobie zeszli ze sceny bo się zmęczyli nie wiem czym a ludzie czekali w deszczu jak idioci tak to gwiazdy dbają o publiczność kasę dostali za koncert a reszta się nie liczy niech mokną my przecież gramy pod dachem
Cytować
+2 #24 mike 2013-06-04 19:48
Standardowo odkąd siadła jedna pani na krzesełku nie ma nic ciekawego na Dniach Chrzanowa, w ogóle nie interesuje ją to co jest na topie i co ludzie słuchają, ona chciała by promować tylko naszych młodych artystów i jak najmniej pieniędzy wydać,albo wydać na coś nie interesującego, nie będę tu pisac kwot jakie poszły za występ Bogusława Kaczyńskiego. A na przyszły rok proponuje drodzy radni miasta zrobic głosowanie i sami sobie wybierzemy artystów.
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

No Flash

Zobacz też:

Fitness Klub Graviton - profesjonalna siłownia w Trzebini niedaleko Chrzanowa

Dodaj

dodajwydarzeniedodajinformacjedodajfirmedodajogloszenie

Pogoda

Przewaga chmur

4°C

Chrzanów

Przewaga chmur

Wilgotność: 67%

Wiatr: 14.48 km/h

 • 11 Lut 2016

  Rain/Snow Showers Early 4°C -2°C

 • 12 Lut 2016

  PM Showers 7°C -1°C

Ogłoszenia - ostatnio dodane

  warsztat samochodowy RIJO Chrzanów
  Digesta biuro podatkowe rachunkowe Sosnowiec

  BiznesJoomla.pl - rozwiązania CMS Joomla dla biznesu

  rss

  rss atom