PONAD 300 MIŁOŚNIKÓW BIEGANIA W CHECHŁO RUN 2015!

2015-10-13

W ubiegłą niedzielę (11.10) w Trzebini odbyła się największa impreza biegowa w Powiecie Chrzanowskim.

Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Na starcie stanęło 306 biegaczy. Nie zabrało przedstawicieli samorządów gmin powiatu chrzanowskiego. W gronie startujących był m.in. Burmistrz Miasta Chrzanowa. Zawodnicy pokonali trasę na dystansie 10 km.
       Zwyciężył z bardzo dobrym czasem (32:19;50) Radosław Kłeczek. Drugie miejsce zajął Andriej Deshchenko z Ukrainy (32:39;5), trzeci był Tomasz Kawik (33:59;8).
W kategorii open kobiet 1 miejsce zajęła Agnieszka Cader (37:55). Druga była Aleksandra Jachimczyk (41:13) , a trzecia Emilia Stańkowska (42:38,7).
Głównym organizatorem imprezy było Trzebińskie Centrum Kultury. Wsparcie przekazały wszystkie samorządy Powiatu Chrzanowskiego włącznie z chrzanowskim Starostwem, dlatego również najlepsi biegacze z poszczególnych Gmin i Powiatu Chrzanowskiego otrzymali efektowne statuetki i nagrody przygotowane przez magistraty.

Nie ulega wątpliwości, że warto wspierać takie inicjatywy. To promocja naszego regionu, propagowanie zdrowego trybu życia i  okazja do integracji mieszkańców.