17 lutego gorąco zapraszamy do klubu Stara Kotłownia na mocne granie. W ramach Metalowej Sesji 3 zagrają: Basement, Heart Attack, oraz Iscariota. Bilety: 10 zł (przedsprzedaż w Informacji MOKSiR), 15 zł (w dniu koncertu w klubie). Otwarcie klubu: 18:00.Wydarzenie na facebooku (bądź na bieżąco) kliknij.

Basement - zespół powstał w 2008 roku w Zagłębiu Dąbrowskim. Tworzy muzykę z pogranicza metalu, thrashu, hard rocka i stonera.

Heart Attack - istniejąca od 2000 roku Hard n Rollowa ekipa z Krakowa, kipiący energią skład mieszający wszystkie możliwe odmiany metalu i rocka. W 2016 roku wystąpili w klubie Stara Kotłownia jak gwiazda przeglądu KLANG.

Iscariota -  grupa założona przez Piotra Piecaka i Dominika Durlika w 1990 roku w Sosnowcu. zespół wykonujący muzykę z gatunku hard rocka, thrash i heavy metalu.

 

---

Zdjęcie 1: Basement (źródło: facebook zespołu)

Zdjęcie 2: Heart Attack (fot. Romana Makówka)

Zdjęcie 3: Iscariota (fot. Tomasz Przybyła)
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio