×

Uwaga

No Images or Galleries Found

Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych na starcie biegu Chechło Run 2015 stanęło 306 zawodników. Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. W zawodach wzięli udział także obcokrajowcy.

Zawody z bardzo dobrym czasem wygrał Radosław Kłeczek. Na pokonanie trasy liczącej dziesięć kilometrów wystarczyło mu 32 minuty i 19 sekund. Drugie miejsce zajął Andriej Deshchenko z Ukrainy (32:39;5), trzeci był Tomasz Kawik (33:59;8).

Organizatorzy zadbali też, żeby biegi nie straciły lokalnego charakteru. Dlatego nagrodzono nie tylko biegaczy w kategorii Open ale też uczestników w kategorii open Powiatu Chrzanowskiego a także każdej z gmin: Alwerni, Babic, Chrzanowa, Libiąża i Trzebini. Najlepszym wśród mężczyzn z powiatu chrzanowskiego okazał się Robert Zielonka zajmując czwarte miejsce open (35:32;1)

Wśród kobiet triumfowała Agnieszka Cader (37:55) zajmując jednocześnie dziewiąte miejsce open. Druga była Aleksandra Jachimczyk (41:13) zajmując jednocześnie najlepsze miejsce wśród kobiet z powiatu chrzanowskiego i gminy Chrzanów. Trzecie miejsce zajęła Emilia Stańkowska (42:38,7)

Głównym organizatorem imprezy było Trzebińskie Centrum Kultury.