Zawody wędkarskie w Alwerni

W sobotę 24 września odbyły się na Zalewie Skowronek zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Gminy Alwernia, które były zarazem finałem Ligi Powiatowej.

Wyniki Pucharu Burmistrza Alwerni drużynowo:

1. Alwernia 8 punktów
  2. Libiąż Janina 13 punktów
  3. Trzebinia 17 punktów

Zawodnicy z Alwerni zajęli następujące miejsca w sektorach:
Robert Biel, Krzysztof Drzymała, Maciej Głownia wygrali swoje sektory, Wacław Opaliński 2 miejsce, Edward Doległo 3 miejsce.

Wyniki Wędkarskiej Ligi Powiatowej za rok 2016:

Wędkarska Liga Powiatowa zakończyła się zwycięstwem Alwerni - 11 punktów, drugie miejsce zajęła Trzebinia - 12 punktów, trzecie Janina Libiąż, kolejne Libiąż - 17 punktów, Fablok - 26 punktów,Chrzanów - 26 punktów, gorszy wynik sektorowy.

W klasyfikacji indywidualnej Mistrzem Powiatu Chrzanowskiego został Maciej Głownia z Alwerni, drugie miejsce zajął Piotr Nędza z Libiąża a trzecie Wacław Opaliński z Alwerni.

W tegorocznej edycji Wędkarskiej Ligi Powiatowej, Koło Wędkarskie z Alwerni reprezentowali: Maciej Głownia, Wacław Opaliński, Edward Doległo, Krzysztof Drzymała i Robert Biel