Seryjny włamywacz w areszcie
7 lutego b.r. Sąd Rejonowy w Chrzanowie przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec zatrzymanego dzień wcześniej 37- latka bez stałego miejsca zamieszkania. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące szeregu przestępstw, w tym...

Oddział dla dzieci zaprasza w najbliższą sobotę najmłodszych czytelników na kolejne spotkanie z bajarzem Dominikiem, który tym razem zabierze naszych milusińskich w krainę baśni. Będziemy się bawić, grać i rozwijać swoje umiejętności wraz z Czerwonym Kapturkiem.

Wstęp wolny!

herb Rozpoczęcie remontu wiaduktu

Uprzejmie informujemy, że Firma Gotowski BKIP Sp. z o.o. jako wykonawca robót związanych z remontem wiaduktu w Trzebini, w poniedziałek 12 lutego 2018r zamierza wprowadzić zawężenie prawej części wiaduktu łączącego Trzebinie z Chrzanowem.

 

Światowy Tydzień Jaskry
Przyłącz się do akcji "Polscy Okuliści Kontra Jaskra" i odbierz bezpłatne materiały informacyjne!
Akcja NURD  w naszym powiecie.
Policjanci ruchu drogowego w całym kraju prowadzili wczoraj ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Mają one na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Jednak o tej porze roku dedykowane są przede wszystkim pieszym.
Piesi są tzw....
W ramach zimowego wypoczynku mamy dla Was interesującą patriotyczna propozycję

Joomla SEF URLs by Artio