Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa zaprosiło Chrzanów do udziału w konferencji "Realizacja Europejskiej Polityki Transportowej - Podsumowanie Europejskiego Tygodnia Transportu 2017 w Polsce", która odbyła się 17.11 2017 r. w Warszawie. W Warszawie z rąk Sekretarza Stanu z Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa - Kazimierza Smolińskiego, Zastępca Burmistrza ds. Społecznych Jolanta Piecuch odebrała pamiątkowy dyplom i podziękowanie za udział w kampanii jako przykład miasta z dobrą praktyką.


Miasto Chrzanów zostało również wyróżnione na konferencji specjalnym pokazem prezentacji dotyczącej  przebiegu  kampanii w mieście, którą od 7 lat realizuje Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie. Prezentację o działaniach edukacyjnych w Chrzanowie przygotowała i zaprezentowała Olga Nowicka - kierownik Działu Promocji z chrzanowskiej biblioteki i koordynator kampanii w mieście.

 

Zdjęcie przedstawia pociąg wjeżdżający na peron 3 Pociąg retro atrakcją nie tylko dla mieszkańców Trzebini

Z okazji 170-lecia kolei na ziemi chrzanowskiej i 200-lecia Trzebini w niedzielę 19.11.2017 r. wielu sympatyków historii kolei przyszło na trzebiński dworzec, by odbyć krótką wycieczkę albo chociaż obejrzeć z bliska pociąg retro, którego wagony ciągnęła oryginalna lokomotywa z FABLOK-u.

domek na rynku Oferta stoiska na kiermaszu świątecznym na Rynku w Trzebini

Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini zaprasza podmioty prowadzące działalność gospodarczą/handlową do wzięcia udziału w kiermaszu świątecznym na trzebińskim Rynku organizowanym w dniach od 15 do 17 grudnia 2017 (3 dni).

 

Odbędzie się dnia 28 listopada 2017 r. (tj. wtorek) o godz. 8:30 w Urzędzie Miejskim w Alwerni – sala nr 5.
Piłkarki ze Szkoły Podstawowej w Regulicach awansowały do etapu wojewódzkiego
W dniu 16.11.2017 r. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Regulicach zostali laureatami VI Powiatowego Konkursu Wiedzy o Górach - "Beskid Wyspowy".
Joomla SEF URLs by Artio