Informacje dla Seniorów
Praktyczne i niezbędne informacje dla seniorów Gminy Babice

herb Dzisiaj Święto Pracowników Socjalnych

Ustanowiony w dniu 29 listopada 1990 r. przez Parlament w Polsce Dzień Pracownika Socjalnego to szczególny wyraz uznania dla grupy zawodowej pracowników socjalnych i pomocy społecznej. Święto obchodzone jest 21 listopada.

 

Policjant po służbie uniemożliwił ucieczkę sprawcy kolizji.
W dniu 20 listopada b.r. w Trzebini, na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i Słowackiego doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodem marki Renault Megane, 36- letni mieszkaniec Trzebini nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Następnie zjechał na przeciwny pas ruchu ...

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza do udziału w mikołajkowym konkursie na najdłuższy łańcuch choinkowy.

Rozmawiali o depresji, pokazali jak sobie radzić z tą chorobą

W ramach promocji zachowań prozdrowotnych Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie we współpracy ze Szpitalem Powiatowym oraz Zespołem Szkól Ekonomiczno-CHemicznych w Trzebini zorganizowało konferencję "Wyprzedzić smutek - profilaktyka zaburzeń depresyjnych".

System czujników jakości powietrza w trzech gminach powiatu

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym stanem jakości powietrza na terenie Powiatu Chrzanowskiego. Dzięki staraniom gmin Alwernia i Chrzanów rozrasta się sieć czujników systemu Airly, które są uzupełenienim pomiarów jakosci powietrza dokonywanych przez stację  Państowego Monitoringu Powietrza  zlokalizowaną w gminie Trzebinia.  AKTUALNE WYNIKI POMIARÓW  

Joomla SEF URLs by Artio