Grafika przedsawia logo akcji Trzebinia w sercu Trzebinia w sercu, czyli bądźmy dumni z naszej gminy!

Pochodzisz z gminy Trzebinia, lecz w niej nie mieszkasz? Pracujesz tu albo działasz? A może mieszkasz od urodzenia i nie planujesz tego zmieniać?  Jedno jest pewne – Trzebinię masz w sercu!

Zdjęcie przedstawia widok z góry zabudowań Elektrowni Siersza Informacja dotycząca planowanej inwestycji na terenie Elektrowni Siersza w Trzebini

Podajemy informacje związane z postępowaniem administracyjnym, prowadzonym na wniosek TAURON Wytwarzanie SA w Jaworznie, w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie bloków nr 1 i 2 w Elektrowni Siersza w Trzebini do wykorzystywania paliw alternatywnych”.

 

Intruz nie chciał opuścić domu, został zatrzymany.
Sceny niczym z filmu gangsterskiego rozegrały się w wieczorem 12 lutego b.r. w jednym z domów jednorodzinnych w Płazie przy ul. Jana III Sobieskiego.
Starszy mężczyzna, który przyjechał wraz z żoną w odwiedziny do syna, oglądając w jednym z pomieszczeń telewizor usłyszał dźwięk tłuczonej szyby,...
KP Trzebinia- Dzień Bezpiecznego Internetu.
Komisariat Policji w Trzebini w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu, który jest obchodzony 6 lutego zorganizował spotkania z uczniami Szkoły Podstawowej w Dulowej.
Tematem było oczywiście bezpieczeństwo w sieci, oprócz prelekcji nie zabrakło miejsca na artystyczną kreatywność bowiem uczniowie...
Walentynki – Święto Zakochanych – corocznie obchodzone 14 lutego.
 
To idealny dzień, aby przypomnieć i uświadomić uczestnikom ruchu drogowego, że prawdziwa miłość to odpowiedzialność. To odpowiedzialność za drugiego człowieka.
W trosce o bezpieczeństwo swoje oraz osób nam bliskich pamiętajmy o podstawowych zasadach obowiązujących w ruchu drogowym....

Polskie Towarzystwo Tatrzańskie Oddział Chrzanów wspólnie z MOKSiR Chrzanów zaprasza 21 lutego 2018 r. o godz. 17:30 na prelekcję pt. „Alpejskie atrakcje”, którą przedstawi podróżnik Józef Haduch. Miejsce: sala konferencyjna MOKSiR. Wstęp wolny!

Joomla SEF URLs by Artio