herbik Dofinansowanie do odnawialnych źródeł energii - lista rezerwowa

W związku z wycofaniem się części mieszkańców z realizowanego przez Gminę Trzebinia projektu dotyczącego montażu instalacji odnawialnych źródeł energii, informujemy o możliwości zapisania się na listę rezerwową.

 

Atlanta herbik Zdjęcie Młoszowskiego Pałacu na wystawie w Atlancie

Zdjęcie pałacu w Młoszowej, pt. „Baśniowy Pałac” autorstwa Krzysztofa Masiuka znalazło się wśród 20 zdjęć zaprezentowanych studentom oraz zwiedzającym wystawę „Fall in love with Poland by night”, zorganizowaną w dniach na Uniwersytecie Stanowym Georgia w Atlancie.

Ukradł torebkę, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
20 listopada 2017roku starsza mieszkanka Chrzanowa powiadomiła, że młody mężczyzna, którego  nie zna wyrwał jej torebkę,  kiedy szła ulicą Wyszyńskiego i uciekł w kierunku masywu leśnego. W torebce miała m.in. telefon komórkowy o wartości 850 zł. dwa portfele,  dowód osobisty i kartę bankomatową,...
Dzieci budowały skansen

W Muzeum Nadwiślański Park Etnograficzny w Wygiełzowie odbyły się warszaty - gra wielkoformatowa dla dzieci "Budujemy skansen".

Kampania informacyjna systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE

Celem Kampanii Informacyjnej Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE jest poszerzenie ogólnej wiedzy o potrzebie zastrzegania w bankach utraconych dokumentów tożsamości przez każdą osobę, której takowa sytuacja się przytrafiła. Nie ma znaczenia, czy stało się to w wyniku zgubienia czy kradzieży.

Dzień pracownika socjalnego

Z okazji dnia pracownika socjalnego odbyła się konferencja „Organizacja lokalnego systemu pomocy dziecku i rodzinie w Powiecie Chrzanowskim” zorganizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie.

Joomla SEF URLs by Artio