Zapraszamy na Bieg Tropem Wilczym

Bieg Tropem Wilczym organizowany z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędzie się po raz pierwszy w Chrzanowie. Organizatorami biegu są: Starostwo Powiatowe w Chrzanowie i Urząd Miejski w Chrzanowie. Do współpracy włączyło się Towarzystwo Krzewienia Tradycji Kawalerii Polskiej w Chrzanowie im. rtm. Witolda Pileckiego i Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Śląska Hufiec ZHP Chrzanów. Patronat nad wydarzeniem objął IPN oddział Kraków.

Konkurs dla seniorów
„Seniorzy w akcji” Inkubator + dotacje na działania społeczne osób starszych i inicjatywy międzypokoleniowe.

Grafika z informacją o rozpoczęciu naboru Rusza nabór na warsztaty Młody Filmowiec 2018

Rusza czwarta edycja warsztatów „Młody Filmowiec”, skierowanych do osób, które kochają kino i chciałyby sprawdzić się w roli filmowców, do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu chrzanowskiego i okolic. Nabór potrwa do 28.02.2018 r.

Kolejny włamywacz  za kratami.
Wczoraj ( 12 lutego b.r.) „ pracowicie” rozpoczął  swój dzień 32- latek bez stałego miejsca zamieszkania. Za pomocą śrubokrętu próbował wyważyć drzwi balkonowe domu jednorodzinnego na ul. Paderewskiego w Chrzanowie, przerwali mu policjanci zaalarmowani przez świadka zdarzenia. Decyzją Sądu...
KONDOLENCJE

Z ogromnym smutkiem i żalem zawiadamiamy  że w dniu 12.02.2018 roku zmarła w wieku 71 lat ś.p. Zofia Henryka Kasperek.  Panu Krzysztofowi Kasperkowi – Wicestaroście  Powiatu Chrzanowskiego i Jego Małżonce Iwonie serdeczne wyrazy współczucia  z powodu śmierci Mamy i Teściowej składają Starosta Chrzanowski, Zarząd Powiatu wraz z pracownikami Starostwa oraz Przewodniczący Rady Powiatu Chrzanowskiego i Radni.

Jednocześnie informujemy, że nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w dniu w dniu 15 lutego 2018 roku (czwartek) o godzinie 15:00 w Kościele św. Jana Chrzciciela w Chrzanowie. 

Joomla SEF URLs by Artio