Zdjęcie przedstawia panią Julię Dudek z Dulowej 100. urodziny pani Julii Dudek

W dniu 15 lutego 2018 r. 100. rocznicę swoich urodzin obchodzi Pani Julia Dudek, mieszkanka trzebińskiego sołectwa Dulowa. Obecnie jest najstarszą mieszkanką gminy.

"Dzielnicowy bliżej nas"- realizacja programu w Alwerni
Pięciu dzielnicowych pełni służbę w Komisariacie Policji w Alwerni, jak każdy dzielnicowy w Polsce mieli i mają do realizacji zadania priorytetowe. Te zadania mają charakter dynamiczny, bo zmieniają się w zależności od potrzeb mieszkańców danego rejonu, w czym dużą zasługę ma Krajowa Mapa Zagrożeń...

Towarzystwo Krzewienia Tradycji Kawalerii Polskiej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Chrzanowie z siedzibą przy ulicy Brzechwy 3 w Chrzanowie, złożyło ofertę na realizację zadania publicznego pn. „Raduje się serce, raduje się dusza, gdy Pierwsza Kadrowa na wojenkę rusza – warsztaty dla dzieci i młodzieży z Powiatu Chrzanowskiego ” w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (z późn. zm.) zwanej w dalszej części ustawą (tryb pozakonkursowy).

Zapraszamy na szkolenie dla rolników z terenu gminy Alwernia w dniu 19 lutego 2018 r. w sali nr 5 Urzędu Miejskiego w Alwerni.
Zapraszamy na spotkanie dla przedsiębiorców, którego celem będzie budowanie współpracy pomiędzy podmiotami ekonomii społecznej a sektorem biznesu.
Joomla SEF URLs by Artio