Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego!

Konkurs plastyczne na ekologicznego MISIA Z ODZYSKU rozstrzygnięty! Poniżej publikujemy nazwiska nagrodzonych w konkursie.


6 grudnia 2017 roku o godz. 18:00 zapraszamy na wykład o. Eugeniusza Grzywacza pt. "Św. Mikołaj w sztuce". Miejsce: sala konferencyjna MOKSiR. O. Eugeniusz Grzywacz wygłosi również wykład w tym samym dniu w kościele św. Mikołaja o godz. 13:00.
!-- -->

W konkursie na MAŁOPOLSKIEGO MODERATORA DYSKUSYJNYCH KLUBÓW KSIĄŻKI 2017  duet - Olga Nowicka i Ewelina Deluga z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie zostały MODERATORKAMI 11.LECIA DKK W MAŁOPOLSCE.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie pamiątkowych dyplomów odbyło się 21.11 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

Organizatorem Konkursu był  Koordynator Wojewódzki DKK w województwie małopolskim. Jego celem było wyłonienie najlepszego moderatora Dyskusyjnego Klubu Książki. W Małopolsce działa 140 klubów. W ubiegłym roku ogólnopolski projekt DKK obchodził jubileusz 10-lecia, co zaowocowało Zlotem Ludzi Książki we Wrocławiu (lipiec 2016), w którym chrzanowskie moderatorki wzięły udział ze swoimi klubowiczmi -  najliczniejszą  reprezentacją.
http://mbp.chrzanow.pl/str_mbp/relacje-z-wydarzen/2272-literacki-woodstock-we-wroc%C5%82awiu.html

W uzasadnieniu jury konkursu doceniło 11. letnie moderowanie literackich, comiesięcznych dyskusji w 4 klubach dyskusyjnych (dla dorosłych, dla dzieci, dla młodzieży, klub tematyczny), oddanie i zapał w pracy moderatora, gromadzenie wokół siebie pożeraczy książek od malucha do seniora i kreatywne promowanie z sukcesami spotkań literackich.

http://www.instytutksiazki.pl/abc,dkk.html

http://www.instytutksiazki.pl/kluby-w-polsce,dkk,15,malopolskie.html

 

Joomla SEF URLs by Artio