Plakat przedstawia ofertę stypendiów dla rodzin Nabór wniosków do 9 kwietnia 2017

Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES informuje, że rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, mogą ubiegać się o roczne stypendium Stowarzyszenia SPES.

Termin opłat za użytkowanie gruntu

Burmistrz Miasta Trzebini przypomina, iż z dniem 31 marca 2017 r. upływa termin wnoszenia opłat rocznych z tytułu użytkowania wieczystego gruntu.

Podziękowania za słodycze z akcji "SpoKREWnieni służbą" od dobdarowanych dzieci.
W dniu 23 marca 2017roku reprezentujący   Komendę Powiatową Policji w Chrzanowie sierż.sztab. Iwona Szelichiewicz i asp. sztab Katarzyna Dąbkowska w towarzystwie przedstawiciela  Klubu Honorowych Dawców Krwi „ Błękitny Wampirek „ działającego przy KPP Chrzanów  złożyli wizytę w Powiatowym Ośrodku...
INFORMACJA

24 marca 2017 oraz 31 marca 2017 roku punkt udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, mieszczący się w Urzędzie Gminy w Babicach przy ul. Krakowskiej 56, będzie czynny w godzinach od 14.00 do 20.00.

Wybrano  kandydatów do Nagrody Starosty w Dziedzinie Sportu

W dniu 21 marca 2017 r. odbyło się posiedzenie Komisji powołanej Zarządzeniem Starosty Nr 39/2017r. z dnia 15 marca 2017r. w celu rozpatrzenia wniosków  i wyłonienia kandydatów do Nagrody Starosty Chrzanowskiego dla zawodników, trenerów oraz innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej.

Joomla SEF URLs by Artio