Sprawca zuchwałej kradzieży z zarzutami.
Praca operacyjna chrzanowskich kryminalnych doprowadziła do zatrzymania sprawcy kradzieży. 24 -latkowi z Chrzanowa przedstawiono już zarzut , mężczyzna przyznał się do kradzieży. Za popełniony czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
W dn. 20 lutego b.r  mieszkanka Regulic zawiadomiła, że...
Mienie odzyskane,sprawca krzdzieży zatrzymany.
Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego  KPP Chrzanów ustalili, że doszło do przestępstwa, powiadomili o kradzieży  pokrzywdzonego, zatrzymali sprawcę i zwrócili  odzyskane mienie przedsiębiorcy z Jaworzna.
W dn. 21 lutego b.r  funkcjonariusze  ustalili, że 45 – letni mieszkaniec Chrzanowa mógł...

Mistrzostwa 24.02.2017 Trzymamy kciuki za MKS

Zespoł juniorów starszych MKS Trzebinia-Siersza zagra w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski kategorii U-18 w Futsalu w Bochni.

 

Małopolski Instytut Kultury w Krakowie zaprasza nauczycieli i animatorów kultury do udziału w kursie warsztatowym realizowanym w ramach drugiej edycji programu rozwoju edukacji kulturowej w Małopolsce SYNAPSY.
Jeśli chcesz mieć możliwość zrealizowania projektu edukacji kulturowej dla dzieci i młodzieży, zgłoś się na nasz kurs. Warsztaty i konsultacje poprowadzą doświadczeni pedagodzy i animatorzy.
Więcej informacji: PDF

Wszechnica Chrzanowska

Podczas wykładu zostanie przedstawiona postać ks. Władysława Gurgacza - jezuity, w latach 1948-1949 kapelana działającego w Beskidzie Sądeckim oddziału "Żandarmerii" Polskiej Podziemnej Armii Niepodległościowej, sądzonego w procesie pokazowym przed komunistycznym Wojskowym Sądem Rejonowym w Krakowie i z wyroku tegoż sądu rozstrzelanego 14 września 1949 r. w więzieniu na Montelupich w Krakowie. Kapłan Niezłomny - nie skorzystał z możliwości ucieczki i ocalenia życia, chcąc pozostać z tymi, którzy mieli odwagę przeciwstawić się komunistycznym rządom.


Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie na wernisaż wystawy prof. Czesława Dźwigaja HOMAGE TO REQUIEM ROMANA MACIEJOWSKIEGO. Galeria NA PIĘTRZE, MOKSiR, ul. Broniewskiego 4. 2 marca 2017r.,godz. 18.00

Joomla SEF URLs by Artio