Zdjęcie przedstawia trenera z przyznanym medalem Zasłużeni dla sportu w Trzebini odebrali wyróżnienia

Po raz drugi w Gminie Trzebinia zostało przyznane wyróżnienie w postaci medalu „Zasłużony dla sportu trzebińskiego”. W niedzielę 25.06.2017 r. otrzymał je pan Jacek Augustynek.

lekkoatletyka maj 2017 Sukcesy lekkoatletyczne na mityngu w Kędzierzynie

W maju odbył się Mityng Lekkoatletyczny "Rozpoczęcie Sezonu 2017" w Kędzierzynie. Na stadionie „Kuźniczka” rywalizowało blisko 350 zawodników. Stadion Sportowy w Kędzierzynie okazał się szczęśliwy dla młodych lekkoatletów z KS "Victoria".

 

1 pomoc nad Balatonem Pokazy ratownictwa w Gminie Trzebinia

W niedzielę 18.06.2017 r. na akwenie „Chechło” oraz w sobotę 24.06.2017 r. na Ośrodku Rekreacyjnym „Balaton”, Urząd Miasta w Trzebini wraz z Miejskim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym w Chrzanowie zorganizowali pokazy ratownictwa.

Zdjęcie przedstawia grupę uczestników na starcie Rajdu Rajd na Szlaku Kordonów Granicznych

116 rowerzystów oraz grupa chodziarzy wzięło udział w tegorocznej edycji Rajdu Rowerowego Szlakiem Kordonów Granicznych oraz Marszu Nordic Walking, zorganizowanych 18.06.2017 r. przy współudziale Gminy Trzebinia.

"Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą"- inauguracja sezonu w Trzebini
W dniu 24 czerwca bieżącego roku w Trzebini odbyło się otwarcie sezonu nad popularnym kąpieliskiem Balaton. W inauguracji  wzięli udział przedstawiciele Urzędu Miasta w Trzebini, Miejskiego Wodnego Ochotniczego  Pogotowia Ratunkowego  w Chrzanowie, Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie i...
Joomla SEF URLs by Artio