Miał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi  i był nietrzeźwy kiedy jechał po Karniowicach.
 
Pomimo wielu apeli i akcji mających na celu uświadomienie kierowcom jak niebezpieczne jest dla nich samych i innych uczestników ruchu drogowego kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu, wciąż mamy do czynienia z przypadkami skrajnej nieodpowiedzialności.
Takim właśnie brakiem rozsądku wykazał...
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, który w tym roku potrwa od 19 do 25 lutego, to kolejna edycja akcji koordynowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Związana jest ona z ustanowieniem dnia 22 lutego Dniem Ofiar Przestępstw.
Stało się tak na mocy ustawy z 2003 roku, która wskazała...

Szkolenie dla rolników - e-wnioski i środki na rozwój gospodarstw

Szkolenie dla zainteresowanych tematem odbędzie się 21.02.2018 r. o godz. 16.00 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini. Organizatorami spotkania są Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Koło Historyczne działające przy Trzebińskim Centrum Kultury zaprasza 22 lutego o godz. 17:00 na kolejne spotkanie miłośników lokalnej historii, które odbędzie się w Domu Kultury "Willa NOT" w Sierszy. Mile widziane wspomnienia, zdjęcia i inne pamiątki związane z Sierszą. Ze zgromadzonych materiałów powstanie zeszyt historyczny.

„ Dzielnicowy Bliżej nas” w Chrzanowie, sukcesy w realizacji planów priorytetowych.
 
Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie dysponuje największym stanem osobowym dzielnicowych. Jednak jako obszar miejski boryka sięz dużo większą ilością wykroczeń i przestępstw niż obszary wiejskie. Właśnie dlatego na terenie Chrzanowa dyslokowana jest największa ilość patroli.
Najczęściej...
eWniosekPlus
Rolniku, od tego roku wniosek o dopłaty tylko przez internet.
Joomla SEF URLs by Artio