Reklama
Home Wiadomości lokalne Konkurs "Europa to My"
Konkurs "Europa to My" PDF Drukuj Email
czwartek, 24 lutego 2011 10:54

http://www.wirtualnestarachowice.pl/images/news/m_2918.jpgSpecjalnie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa małopolskiego oraz świętokrzyskiego zorganizowano konkurs wiedzy o Unii Europejskiej "Europa to My". Zwycięscy pojadą do Brukseli i otrzymają nagrody rzeczowe.

Inicjatywa ma na celu promowanie idei integracji europejskiej wśród młodzieży. Dwudniowy finał konkursu odbędzie się na zamku w Niepołomicach. Uczniowie zmierzą się z zadaniami sprawdzającymi ich wiedzę na temat Unii Europejskiej oraz jej instytucji. Najlepsi wyjadą do Brukseli, gdzie będą mieli okazję zobaczyć pracę Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej.

To już kolejna edycja tego konkursu, w zeszłym roku stał on na bardzo wysokim poziomie - wzięło w nim udział 14 szkół ponadgimnazjalnych. Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu trwa do 24 lutego, można tego dokonać mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   lub faxem: (12) 428 29 29. W treści zgłoszenia należy wpisać nazwę szkoły, dokładny adres, imię, nazwisko, adres e-mail oraz telefon do osoby odpowiedzialnej za kontakty w sprawie konkursu. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj .

Dodane przez:
ADAMUS
 




Komentarze (0)Add Comment

Napisz Komentarz
mniej | więcej miejsca

busy
Poprawiony: czwartek, 24 lutego 2011 11:04
 





Reklama


Twoje Miasto Za Pół Ceny

Powiat Chrzanowski: Chrzanów, Trzebinia, Libiąż, Alwernia, Babice, Bolęcin, Czyżówka, Dulowa, Karniowice, Lgota, Młoszowa, Myślachowice, Piła Kościelecka, Płoki, Psary, Balin, Luszowice, Płaza, Pogorzyce, Źrebce, Brodła, Grojec, Kwaczała, Mirów, Nieporaz, Okleśna, Podłęże, Poręba Żegoty, Regulice, Źródła, Babice, Jankowice, Mętków, Olszyny, Rozkochów, Wygiełzów, Zagórze, Gromiec, Żarki
Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści przekazywane i publikowane przez Użytkowników. Treści zamieszczane przez Użytkowników nie są poglądami i opiniami twórców Serwisu. Użytkownik zamieszczający treści niezgodne z prawem może ponieść za nie odpowiedzialność karną oraz cywilną.
Wydawca serwisu - informacje i kontakt
.