Reklama
Home Wiadomości lokalne Akcja „Krew daje życie” po raz piąty w Babicach

bhp chrzanów

Akcja „Krew daje życie” po raz piąty w Babicach PDF Drukuj Email
piątek, 20 maja 2011 10:00

Piąta zbiórki krwi w gminie Babice odbędzie się w niedzielę, 29 maja w godzinach 9:00-13:00. Akcja pod hasłem „Krew daje życie” organizowana jest przez Publiczne Gimnazjum w Babicach. 

Nie każdy może zostać krwiodawcą. Krew mogą oddać osoby zdrowe i pełnoletnie. Przed oddaniem krwi dawca zostanie przebadany przez lekarza. Szczegółowy proces oddawania krwi można przeczytać tutaj

Dla każdego dawcy jak i osób towarzyszących przygotowany będzie poczęstunek i kawa. Wcześniejsze akcje odwiedziło każdorazowo około 40 osób.

Patronat nad akcją objęła Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi, a zbiórki krwi dokona Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie, oddział terenowy w Chrzanowie.

Przeczytaj kto może oddać krew.



Dodane przez:
Łukasz Jeska
 




Komentarze (0)Add Comment

Napisz Komentarz
mniej | więcej miejsca

busy
Poprawiony: piątek, 20 maja 2011 10:51
 





Reklama


Twoje Miasto Za Pół Ceny

Powiat Chrzanowski: Chrzanów, Trzebinia, Libiąż, Alwernia, Babice, Bolęcin, Czyżówka, Dulowa, Karniowice, Lgota, Młoszowa, Myślachowice, Piła Kościelecka, Płoki, Psary, Balin, Luszowice, Płaza, Pogorzyce, Źrebce, Brodła, Grojec, Kwaczała, Mirów, Nieporaz, Okleśna, Podłęże, Poręba Żegoty, Regulice, Źródła, Babice, Jankowice, Mętków, Olszyny, Rozkochów, Wygiełzów, Zagórze, Gromiec, Żarki
Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści przekazywane i publikowane przez Użytkowników. Treści zamieszczane przez Użytkowników nie są poglądami i opiniami twórców Serwisu. Użytkownik zamieszczający treści niezgodne z prawem może ponieść za nie odpowiedzialność karną oraz cywilną.
Wydawca serwisu - informacje i kontakt
.