Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że w powiecie chrzanowskim nie brakuje uzdolnionych licealistów. Jedną z takich osób jest Patrycja Łabuzek, maturzystka z I LO w Chrzanowie i zawodniczka UKS "Staszic". Dziewczyna zdobyła złoty medal podczas Wojewódzkiej Licealiady Młodzieży w Pływaniu.

- Patrycja jest pionierką, jeśli chodzi o tę dziedzinę. Nie pamiętam by w historii szkoły był taki sukces w pływaniu - cieszy się Paweł Kasperczyk, trener dziewczyny. Dodaje też, że wszystko dzięki determinacji i dyscyplinie uczennicy, która trenuje już od siedmiu lat.

Jakimi przygotowaniami okupiony jest sukces? - Trenuję cztery razy w tygodniu. Przepływam 1,5 km w ciągu godziny, ale to w porównaniu do zawodowców i tak niewiele - wyjaśnia Patrycja. Dziewczyna mimo wielu treningów nie zaniedbuje szkoły. - Trener nie zwalnia mnie z lekcji, muszę znaleźć czas po zajęciach - dodaje dziewczyna.

To nie pierwszy sukces licealistki w tej dziedzinie. W ubiegłym roku Patrycja zdobyła brązowy medal podczas licealiady. Pobiła wówczas swój życiowy rekord i dystans 50 metrów przepłynęła w czasie 30,72 sek. Tegoroczny wynik to 30,96 sek., ale okazał się najlepszy wśród pozostałych trzydziestu zawodniczek.

Komentarze   
0 #1 SC 2012-04-24 20:45
GRATULACJE!!!!! !!
Cytować
0 #2 Iluzja 2012-04-28 18:20
Gratulacje! Jesteś fantastyczna! :*
Cytować
0 #3 Donia 2012-04-28 18:58
Najlepsza ;-))
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio