Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku szykuje się zmiana warty w chrzanowskim szpitalu. W grudniu dobiega końca kadencja wieloletniej dyrektorki szpitala, Ewy Potockiej. Starosta, Adam Potocki potwierdził, że w najbliższym konkursie dyrektorka kandydować nie zamierza.

Sama Potocka kilka miesięcy temu mówiła, że po przejściu na emeryturę planuje poświęcić się działalności na rzecz chrzanowskiego hospicjum. - Będę pomagać, ale nie od strony lekarskiej, tylko organizacyjnie - mówiła w marcu Ewa Potocka. Wiadomo już, że kadencja obecnej dyrektorki kończy się w grudniu. - W styczniu 2013 roku rozpisany zostanie konkurs na nowego dyrektora. Liczymy, że kandydatów będzie jak najwięcej - mówi Adam Potocki.

Nieoficjalnie mówi się, że największe szanse na objęcie fotela szefa Szpitala Powiatowego w Chrzanowie ma Krzysztof Kłos, były dyrektor krakowskiego szpitala im. Rydygiera. Potocki nie zaprzecza, że słyszał o tym kandydacie i uważa go za kompetentną osobę. - Jest jednak zbyt wcześnie, by mówić o takich rzeczach - tłumaczy. - Mam nadzieję, że kandydatów będzie jak najwięcej - dodaje Potocki.


Dyrektor Szpitala Powiatowego w Chrzanowie - Ewa Potocka i starosta powiatowy - Adam Potocki

Komentarze   
+2 #1 good 2012-07-03 20:18
I ktoś powie, że stanowisk się nie zdobywa po protekcji hahaha
Cytować
0 #2 PS 2012-07-03 21:02
O jakiej niby protekcji mówisz? Bo nie rozumiem? Kto niby dostał stanowisko po protekcji? Starosta czy pani dyrektor?
Cytować
-2 #3 stokrotek 2012-07-04 02:31
Kłosowi w Rydygierze podziękowano, więc nie jest to najlepszy kandydat. A Potocka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Konkursu być wcale na razie nie musi.
Cytować
-1 #4 Mat 2012-07-04 15:03
Kłos był w Rydygierze przed jego sprywatyzowanie m.
Cytować
+2 #5 ... 2012-07-04 17:09
wszystko pozostanie w rodzinie... Kłos także jest członkiem PO!
Cytować
+2 #6 Gadżet 2012-07-05 18:44
W GK był ciekawy artykuł o tym panu. http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/394436,krakow-byly-dyrektor-szpitala-im-rydygiera-wiceszefem-nfz,id,t.html

Ciekawe, że dyrektorem ma być osoba która miała na głowie prokuratura... Ale jak widać układziki, układziki, układziki...
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio