Reklama
Home Kultura i rozrywka Inauguracja Akcji Lato 2010 w Libiążu
Inauguracja Akcji Lato 2010 w Libiążu PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 lipca 2010 11:16

Tegoroczna inauguracja wakacyjnych rozrywek dla dzieci i młodzieży miała miejsce na Placu Słonecznym na Osiedlu Flagówka w piątek 2 lipca b.r. Dopisała pogoda oraz frekwencja. Blisko 250 osób wzięło udział w imprezie pod hasłem „Powitanie wakacji”, podczas której instruktorzy Libiąskiego Centrum Kultury prowadzili szereg gier i zabaw. Rozegrano między innymi nieoficjalny mecz piłki nożnej dziewczyny kontra chłopcy, który przyniósł rozstrzygnięcie dopiero w rzutach karnych, gdzie lepsze okazały się Dziewczyny. Ponadto imprezę uświetniły występy zespołów tanecznych ze Studia Tańca „Flash” LCK, które bawiły widzów podczas przerw między konkurencjami. Podczas imprezy, dzięki instruktorom ze szkółki jeździeckiej „Tęcza” z Libiąża, można było również przejechać się konno. Po wręczeniu nagród zwycięzcom poszczególnych konkurencji, rozpoczęła się dyskoteka, która zakończyła imprezę.


Kolejne wydarzenie związana z Akcją Lato 2010 miała miejsce 5 lipca na Ośrodku „Szyjki” w Libiążu. Podczas „Letniego Pikniku: bawiło się około 100 osób, które zmagały się ze sobą w takich konkurencjach jak: rzut piłką w dal, bieg z przeszkodami, wyścig na piłkach gumowych, rzuty do tarczy, ringo. Impreza została podsumowana przy ognisku z kiełbaskami, przy którym zebrali się wszyscy uczestnicy pikniku.


Tego samego dnia przy świetlicy Libiąskiego Centrum Kultury w Kosówkach zorganizowano „wesołe pdwórko” dla najmłodszych mieszkańców tej części Libiąża. Odbyły się konkursy, zabawy i różne gry sprawnościowe. Najlepsi tradycyjnie otrzymali nagrody.
Najmłodsi mieszkańcy Gromca bawili się 7 lipca na Placu Zabaw przy ul. Kolonia. Tam mieli możliwość rywalizowania w ciekawych konkursach z nagrodami. Wśród nich najwięcej emocji dostarczył skok wzwyż, a oprócz tego rywalizowano o słodycze i nagrody m.in. w torze przeszkód z elementami slalomu, toczenia piłki, czołgania się w tunelu i skokach na skakance; w zabawie w poszukiwanie skarbów; grze w zbijanego, konkurencji przechodzenia pod coraz to niżej zawieszaną poprzeczką.


W wakacyjnej ofercie LCK czeka jeszcze mnóstwo ciekawych atrakcji, m.in. wycieczki do Parku Edukacji Rozwojowej w Krakowie, do Parku Miniatur w Inwałdzie (zmieniony termin na 22 lipca!!!), czy do Centrum Sztuki współczesnej w Katowicach. Szczegóły na plakatach i stronie www.lck.libiaz.pl i w siedzibie LCK pokój nr 6.

 

Informacje o dalszych atrakcjach w tym artykule.

Źródło: LCK Libiąż, www.lck.libiaz.pl

Dodane przez:
Tomasz Jeska
 




Komentarze (0)Add Comment

Napisz Komentarz
mniej | więcej miejsca

busy
 





Reklama


Twoje Miasto Za Pół Ceny

Powiat Chrzanowski: Chrzanów, Trzebinia, Libiąż, Alwernia, Babice, Bolęcin, Czyżówka, Dulowa, Karniowice, Lgota, Młoszowa, Myślachowice, Piła Kościelecka, Płoki, Psary, Balin, Luszowice, Płaza, Pogorzyce, Źrebce, Brodła, Grojec, Kwaczała, Mirów, Nieporaz, Okleśna, Podłęże, Poręba Żegoty, Regulice, Źródła, Babice, Jankowice, Mętków, Olszyny, Rozkochów, Wygiełzów, Zagórze, Gromiec, Żarki
Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści przekazywane i publikowane przez Użytkowników. Treści zamieszczane przez Użytkowników nie są poglądami i opiniami twórców Serwisu. Użytkownik zamieszczający treści niezgodne z prawem może ponieść za nie odpowiedzialność karną oraz cywilną.
Wydawca serwisu - informacje i kontakt
.