Home Informacje Policyjne Włamanie w Libiążu - złodziej ukradł pieniądze i biżuterie - 22.01.2010r

Włamanie w Libiążu - złodziej ukradł pieniądze i biżuterie - 22.01.2010r PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 stycznia 2010 11:42

W dniu 22.01.2010 około 20.20 Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie została powiadomiona przez mieszkankę Libiąża o włamaniu do domu jednorodzinnego. Pomiędzy 13.00 a 20.00 nieznany sprawca wykorzystując nieobecność domowników włamał się do domu skąd skradł pieniądze i biżuterię. Straty w ustaleniu. 

asp. szt. Robert Matyasik
Informacje prasowe Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie. Informacje przedstawiane w formie otrzymanej

Dodane przez:
Foreight
 




Komentarze (0)Add Comment

Napisz Komentarz
mniej | więcej miejsca

busy
 





Reklama


Twoje Miasto Za Pół Ceny

Powiat Chrzanowski: Chrzanów, Trzebinia, Libiąż, Alwernia, Babice, Bolęcin, Czyżówka, Dulowa, Karniowice, Lgota, Młoszowa, Myślachowice, Piła Kościelecka, Płoki, Psary, Balin, Luszowice, Płaza, Pogorzyce, Źrebce, Brodła, Grojec, Kwaczała, Mirów, Nieporaz, Okleśna, Podłęże, Poręba Żegoty, Regulice, Źródła, Babice, Jankowice, Mętków, Olszyny, Rozkochów, Wygiełzów, Zagórze, Gromiec, Żarki
Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści przekazywane i publikowane przez Użytkowników. Treści zamieszczane przez Użytkowników nie są poglądami i opiniami twórców Serwisu. Użytkownik zamieszczający treści niezgodne z prawem może ponieść za nie odpowiedzialność karną oraz cywilną.
Wydawca serwisu - informacje i kontakt
.