Home Informacje Policyjne Stracił panowanie nad samochodem i zderzył się z autobusem - Płaza 24.07.2010
Stracił panowanie nad samochodem i zderzył się z autobusem - Płaza 24.07.2010 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 26 lipca 2010 09:14

W dniu 24.07.2010 roku o godzinie 21.00. w Płazie na ulicy Lipowieckiej doszło do zdarzenia drogowego – wypadku drogowego, gdzie kierujący samochodem osobowym marki Opel Vectra 28 letni mieszkaniec Olkusza nie dostosował prędkości do panujących warunków w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z jadącym z naprzeciwka autobusem marki Mercedes kierowanym przez 39 letniego mieszkańca Olkusza, oraz z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym marki VW kierowanym przez 59 letniego mieszkańca Płazy. Kierujący trzeźwy. Ranni zostali kierujący oplem i vw, którzy zostali przewiezieni do Szpitala Powiatowego w Chrzanowie. Trwają czynności zmierzające do ustalenia wszelkich okoliczności wypadku. 

asp. szt. Robert Matyasik
Informacje prasowe Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie. Informacje przedstawiane w formie otrzymanej.

Dodane przez:
Łukasz Jeska
 




Komentarze (0)Add Comment

Napisz Komentarz
mniej | więcej miejsca

busy
 

Ankieta

Jak spędzisz walentynki?

Ostatnie komentarze

 


Powiat Chrzanowski: Chrzanów, Trzebinia, Libiąż, Alwernia, Babice, Bolęcin, Czyżówka, Dulowa, Karniowice, Lgota, Młoszowa, Myślachowice, Piła Kościelecka, Płoki, Psary, Balin, Luszowice, Płaza, Pogorzyce, Źrebce, Brodła, Grojec, Kwaczała, Mirów, Nieporaz, Okleśna, Podłęże, Poręba Żegoty, Regulice, Źródła, Babice, Jankowice, Mętków, Olszyny, Rozkochów, Wygiełzów, Zagórze, Gromiec, Żarki
Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści przekazywane i publikowane przez Użytkowników. Treści zamieszczane przez Użytkowników nie są poglądami i opiniami twórców Serwisu. Użytkownik zamieszczający treści niezgodne z prawem może ponieść za nie odpowiedzialność karną oraz cywilną.
Wydawca serwisu - informacje i kontakt
.