Home Informacje Policyjne Kradzież telefonu i portfela na Balatonie - 17.07.2011
Kradzież telefonu i portfela na Balatonie - 17.07.2011 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 lipca 2011 11:16

W dniu 17.07.2011 roku około godziny 02.35 mieszkanka Trzebini powiadomiła Komisariat Policji w Trzebini o kradzieży na terenie Trzebini. Jak podała zgłaszająca w trakcie pobytu z koleżanka mieszkanką Trzebini na terenie miejsca przeznaczonego do kąpieli „Balaton” w Trzebini n/n sprawca wykorzystał nieuwagę i dokonał na szkodę mieszkanki Trzebini kradzieży telefonu komórkowego marki Nokia, portfela z dowodem osobistym i kartą bankomatową. Straty 500 złotych.

asp. szt. Robert Matyasik
Informacje prasowe Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie. Informacje przedstawiane w formie otrzymanej.

Dodane przez:
Łukasz Jeska
 




Komentarze (1)Add Comment
0
...
Napisane przez anonim, lipiec 20, 2011 18:00:06
mnie też okradziono nad chechlem takze w niedziele 17 lipca na podobna kwote
!!!! same straty a przestepcy grasujasmilies/sad.gif

Napisz Komentarz
mniej | więcej miejsca

busy
 





Reklama


Twoje Miasto Za Pół Ceny

Powiat Chrzanowski: Chrzanów, Trzebinia, Libiąż, Alwernia, Babice, Bolęcin, Czyżówka, Dulowa, Karniowice, Lgota, Młoszowa, Myślachowice, Piła Kościelecka, Płoki, Psary, Balin, Luszowice, Płaza, Pogorzyce, Źrebce, Brodła, Grojec, Kwaczała, Mirów, Nieporaz, Okleśna, Podłęże, Poręba Żegoty, Regulice, Źródła, Babice, Jankowice, Mętków, Olszyny, Rozkochów, Wygiełzów, Zagórze, Gromiec, Żarki
Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści przekazywane i publikowane przez Użytkowników. Treści zamieszczane przez Użytkowników nie są poglądami i opiniami twórców Serwisu. Użytkownik zamieszczający treści niezgodne z prawem może ponieść za nie odpowiedzialność karną oraz cywilną.
Wydawca serwisu - informacje i kontakt
.