10 lutego 2018 roku zapraszamy do Starej Kotłowni na koncert charytatywny dla Sylvii Wycisk. Start o godz. 17:00. Zagrają: Alias Blekaut + bębny, Non Serviam, AyersRock oraz Gość Specjalny. Wstęp wolny! Podczas koncertu zorganizowana będzie zbiórka pieniędzy na leczenie Sylwii. Odbędzie się też licytacja! Liczymy na Was!


Sylwia Wycisk:
Moje mięśnia słabną i zanikają, serce również osłabło, ale nie osłabła wola walki i nadzieja, dzięki niej i Bogu wciąż daję radę i póki tak jest nigdy nie pozwolę by strach przed działaniem wykluczył mnie z gry. Póki mi starczy sił będę walczyć, a wolę walki od dziecka mam ogromną, jak się uprę- nie odpuszczam, ale nie byłoby to również możliwe gdyby nie wsparcie moich cudownych rodziców, siostry, rodziny, przyjaciół i pomocy cudownych ludzi o szlachetnych sercach, jestem tak wzruszona i wdzięczna, że nie potrafię opisać tego słowami. Prosząc o pomoc dla siebie, chce również pomagać potrzebującym, Bo czuje, że po to zostaliśmy stworzeni by pomagać sobie nawzajem, to nasza misja na ziemi ludzie pomagają ludziom i obiecuje wam, Bogu i sobie, że nie pocznę na laurach i zawsze będę człowiekowi człowiekiem. Pomogę jak tylko będę mogła. Moim lekarstwem i pomocą w mojej walce są komórki macierzyste. Niestety leczenie jest wieloetapowe i bardzo drogie, ale jest jedyną nadzieją na lepszą przyszłość i jedynym skutecznym sposobem na walkę z dystrofią mięśniową, genetyczną, nieuleczalną chorobę.

Alias Blekaut - 1/2 chrzanowskiej ekipy Blekaut. Szerszej publice dał poznać się na bitwach fristajlowych w całej Polsce (m.in. półfinał Wojny o Wawel, zwycięstwo w Bitwie o Bielsko czy warszawskiej bitwie Freemont). Wystąpi w akompaniamencie sampli i żywych instrumentów perkusyjnych.

Non Serviam - punk/ reggae band reaktywowany po 18 latach W dorobku ma kasetę Non Serviam (wydana przez Kornicore Independent) oraz CD SPERANDA (wydana własnym sumptem). Reaktywacja w 2016 roku w oryginalnym składzie Drynda - bas Kujawka - bębny Rusalka - gitara Pietka - puzon Skorup - wokal.

Ayers Rock - zespół 5-osobowa grupa z Chrzanowa. Styl muzyczny w którym się obracają to przeważnie hard rock. Historia zespołu sięga lat 90. W 2015r zespół się reaktywował, zapraszając do współpracy młodsze pokolenie, które dało zespołowi trochę świeżości oraz dużo ciekawych pomysłów. Inspiracje czerpią od Adama Słodowego.

Skład:
Kaya Sikora - wokal
Mirek Sikor Sikora - Gitara solowa
Filip Sikor Young Sikora - Gitara rytmiczna
Jarek Goryl Streluk - Perkusja
Piotrek Ślepy Streluk - Bas.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio