Trwa cykliczny konkurs na najlepszą fotografię miesiąca. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć w terminie od pierwszego do ostatniego dnia danego miesiąca nagradzane jest jedno – zdaniem jurorów najlepsze. Autor wygranego ujęcia może wybrać z oferty firmy Foto4u fotoobraz na płótnie lub fotoprezent w kwocie do 100 zł.

Jak dołączyć do zabawy?

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wykonać trzy proste kroki.

Krok 1: Polubić fanpage strony Foto4u.

Krok 2: Przesłać za pośrednictwem strony internetowej: https://www.foto4u.pl/konkurs-fotograficzny/wyslij_zdjecia swoje najlepsze ujęcia (w trakcie jednego zgłoszenia można wybrać maksymalnie 8 zdjęć).

Krok 3: Podać swój adres email, w celu ewentualnego kontaktu w sprawie przekazania wygranej.


Jakie zdjęcia przesłać do konkursu?
Tematyka wpisów jest zupełnie dowolna. Można przesłać zdjęcie przedstawiające krajobraz, zwierzę, ciekawe ujęcie z uroczystości rodzinnej.

Do tej pory udało się przeprowadzić sześć edycji konkursu. Obecnie trwa 7 edycja – majowa.

Zdjęcia, które zostały wyróżnione w poprzednich edycjach konkursu, można obejrzeć tutaj: https://www.foto4u.pl/konkursy 

Co można wygrać?
Autor najlepszego zdaniem jury zdjęcia może wybrać dla siebie jeden z fotoproduktów lub fotoobrazów w cenie do 100 zł. Do wygrania są kubki ze zdjęciem w różnych wariantach kolorystycznych, t-shirty, maskotki, poduszki, a także fotoobrazy na płótnie. Każdy fotoobraz lub fotoprodukt można przygotować z dowolnie wybranego zdjęcia i zachować dla siebie lub podarować komuś bliskiemu. Taki spersonalizowany produkt z pewności przypadnie do gustu osobie obdarowanej!

Regulamin konkursu oraz dodatkowe informacje na jego temat można znaleźć na stronie: https://www.foto4u.pl/konkurs-fotograficzny/.

Gorąco zachęcamy do udziału w zabawie!

Joomla SEF URLs by Artio